Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Chcesz kupić tabliczki na drzwi? Kliknij tu.

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo różnorakich pomieszczeń o mniejszym bądź większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku zapewnia większą przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie sali, która aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym zawodowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w urzędzie zwalnia się pracownik, dane na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]