Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, rodzą bardzo dużo problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą też kłopoty z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu niezwykle trudno jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas sesji będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie do niej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339