Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Zapoznaj się z ofertą dostawcy serwonapędów.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych światowych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych prądu stałego, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]