Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Jeśli chcesz kupić kolczyki srebrne, koniecznie sprawdź https://srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez Polki dodatków. Są idealne na każdą okazję – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak popularne i gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykonania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały nienagannie, trzeba dokładnie je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się wycierać je codziennie suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle niszczą elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.