Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie odwiedź tę stronę.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla każdej pani. Te przepiękne ozdoby świetnie komponują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe właściwości optyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd znakomicie przypomina szlachetne diamenty, używane są więc jako element biżuteryjny. Istnieją również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez użycie stosownych składników można uzyskać poniższe zabarwienia: szafirowy, bordowy, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic oraz naszyjników. Gdzie możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie zdobione.