Kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem.

Dlaczego w kuferku z biżuterią każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są już od lat. Podobno zmniejszają panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada również właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych folklorem.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]