Krótko o zapięciach srebrnych kolczyków

Jeśli chcesz kupić srebrne kolczyki, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Szukając kolczyków warto zwrócić uwagę nie tylko na ich design, kształt oraz materiał, z którego są wykonane,, ale także na zapięcie. Poniżej przedstawiamy zwięzłą listę najczęściej używanych zapięć do kolczyków:

Kolczyki z biglami

Bigiel to standardowe i najszerzej wykorzystywane zapięcie tego rodzaju biżuterii. Jest silne i nie nie ma potrzeby używania dodatkowo zatyczek, jak przykładowo w zapięciu na sztyft. Takie zapięcie daje ogromny komfort noszenia i chętnie jest wykorzystywane w biżuterii w stylu art deco. Słabym punktem bigla jest jego pokaźny rozmiar.

Kolczyki rybka

Wygodne w noszeniu w ciepłe dni, gdy nie nosi się ubrań z postawnym kołnierzem, szali oraz czapek.

Kolczyki klips

Najlepsze rozwiązanie dla pań, które nie postanowiły nie przekłuwać uszu. Aktualnie właściwie sporadycznie używane.

Kolczyki bigle angielskie

Równie rozpowszechniony jak klasyczny bigiel, jednakże prościej go zapiąć, dzięki odchylanemu tylnemu zatrzaskowi. Często stosuje się je przy drogocennych zestawach biżuterii.

Kolczyki sztyft

Niezwykle popularne zapięcie. Ma nikłą szansę odpięcia się, a końcówki na zapięcie bez trudu dostaniemy wszędzie. To tego rodzaju kolczyki panie nabywają najczęściej. Doskonale sprawdza się w przypadku cyrkonii i niewielkich kulek.

Kolczyki z zapięciem angielskim

Używane w malutkich, przeważnie złotych kolczykach. Wygodnie się je zakłada i nie potrzebują zabezpieczającej zatyczki. Takie kolczyki stosowane są najchętniej w biżuterii dla dzieci.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]