Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci wyszukamy nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Zalety odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnego pierścionka, broszki bądź wisiorka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy kupić pierścionek bądź obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na urodziny, ślub czy chrzest.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą inne usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce trzymamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]