Pierścionki dla dzieci

Sprawdź, gdzie nabyć biżuterię dla dzieci.

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom własne akcesoria. Dobrym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie . Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – kupujmy te żywe, z dziecięcymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.