Ponadczasowa srebrna biżuteria

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o biżuteria srebrna sklep, znajdziesz na https://www.bizutik.pl.

Jest z ludźmi od stuleci i mimo dostępności wielu nowych wzorów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju dekoracją ciała i pozwala na oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Plusy srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno to, że jej stosowanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować albo pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]