Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, bardzo dobrze akcentują urodę, są także idealnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na wizyty w operze oraz do szkoły

Wzór serca jest częstokroć używany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do tworzenia kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest na ogół wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, ale w dyskretny sposób uwydatniają prawdziwe piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na wielkie wyjścia, bale sylwestrowe czy spotkania z ukochanym i rewelacyjnie zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serca – doskonały upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Popularne są także modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem prezentują się nader wspaniale. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej kobiecie – narzeczonej, matce albo żonie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]