Wyjątkowa biżuteria z koralem

Dowiedz się, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych stylizacji, ale też na specjalne okazje. Koral spotykany jest kolorach: białym, czerwonym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od stresu.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]