Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ mnóstwo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też porady profesjonalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]