Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Sprawdź Blender 3D kurs na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki cały czas się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje obecnie dużych wydatków – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka

Obsługę dowolnego programu można opanować na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niesłychanie frustrujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie filmu i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Poznanie programu Blender 3D otwiera tym samym sporo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy pragną spróbować nowych form wyrażania siebie lub rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]