Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie kursu digital paintingu? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]