Kurs rysunku – czy warto w nim uczestniczyć?

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Świetnym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]