Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ zlecisz przygotowanie panoram 360 Google specjalistom.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń zakładów pracy i lokali gastronomicznych. Najczęściej spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także napotykamy je na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju tworzy się z pomocą specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na promowanie własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania pomieszczeń hostelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pomaga gruntownie poznać oglądane punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Do przygotowania panoram sferycznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednakże do celów biznesowych wskazane jest wybrać wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów polecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]