Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]