Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Potrzebujesz balonu do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]