Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Chcesz zamówić blachy na rąbek? Sprawdź regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek oraz sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – walory oraz zastosowanie

Blachy na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe uznanie. Świetnie wyglądająca i trwała blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w współczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się łatwym oraz zarazem szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz idealnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości i zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i pokryte specjalną powłoką, która daje osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. woda czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08