Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Potrzebujesz oryginalnych części Renault? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]