Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Chcesz nabyć mini przyłbice? Wejdź na www.vitberg.com.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, kompletnie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do supermarketu lub urzędu, gdzie zwykle obracamy się w większej grupie ludzi, powinniśmy zawsze nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Mini przyłbica – lekka i trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi atutami są solidność, komfort oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do 30 razy) przy pomocy mydła.

Ochronna przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z funkcją FaceID, co zapewne uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]