Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Kup butelki w hurcie.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, niszowego albo ekologicznego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, żeby towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w szklane słoje oraz butelki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików najlepiej od krajowego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. soki, dżemy lub piwo, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu także otrzyma towar dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1700, a nawet 4000 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z paletą słoików i butelek hurtowo można również kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]