Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Sprawdź, gdzie nabyć kontenery otwarte, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]