Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Chcesz kupić shutters? Odwiedź tę stronę

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj wybiera się szablonowe rozwiązanie, a więc zasłony oraz firany, które nieraz łączone są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowinka w polskim budownictwie

Podstawową cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb domowników. Producenci wykonują je z płyt MDF, z listw drewnianych, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się głównie na oknach, niemniej jednak tak samo dobrze będą wyglądać na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszym budownictwie widuje się jeszcze sporadycznie, ale każdy z nas zapewne w kinie lub w telewizji, gdyż te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w Australii i południowych Stanach USA.

Dlaczego warto zdecydować się okiennice wewnętrzne shutters?

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko rewelacyjnie wyglądają, lecz mają też zastosowanie. Przy ich użyciu można pasywnie regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące miesiące hamować nagrzewanie się pokojów, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepła. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na większości ram okiennych. Wytwarza i instaluje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom nader szykowny wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość nieruchomości. Należy dodatkowo zaznaczyć, iż kąt lameli shuttersów jest regulowane bez stosowania sznurów, co właściciele psów i kotów czy rodzice ciekawskich dzieci, które poplątać wystające łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]