Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Więcej o słoiku z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]