Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Na cadxpert.pl uzyskasz więcej informacji o sklep drukarki 3D.

Jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, SLS, SLA i DMLS.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. To najszersza w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D i więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA i pozostałe (biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów i reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują omówić z profesjonalistami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swoje projekty czy są po prostu zaintrygowani procesem wydruku przestrzennego, mogą odwiedzić krakowski punkt. CadXpert gwarantuje też szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, szkolenie pracowników w obsłudze nabytych sprzętów czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jakie są ceny narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, że już nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie sektorów, jak między innymi motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego prężnie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie i możliwości, na które kiedyś było stać tylko ogromne korporacje. Obecnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania przestrzennego są ciągle ulepszane i modyfikowane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]