Zakupy z dostawą do domu – wygodna usługa dla każdego

Zakupy spożywcze przez internet - sprawdź pełną ofertę.

Nie da się uciec od potrzeby robienia zakupów spożywczych. Bez licznych przysmaków da się przeżyć, jednakże bez zdrowych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety częstokroć okoliczności życiowe czy zawodowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością problematyczną. Wówczas dużym udogodnieniem jest opcja zamówienia zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze online – usługa przydatna w licznych sytuacjach

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z uwagi na stale przekształcający się rynek i potrzeby odbiorców, wiele przedsiębiorstw korzystających przedtem tylko z tradycyjnych kanałów handlu, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierowała się też branża spożywcza, która na ogół sporadycznie oferowała zakupy z dostawą do klienta. W tej chwili z delikatesów online korzysta mnóstwo przeróżnych grup odbiorców. To m.in. opiekunowie noworodków, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości wykonania zakupów w porach umożliwiających znalezienie w sklepie świeżych produktów, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, a także osoby w podeszłym wieku, dla których częste wyjścia do osiedlowego sklepu mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także z czystej wygody – to fenomenalna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport lub spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dowóz pod wskazany adres w 48h

Korzystając z zakupów przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać spośród szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również wędlin, mięs oraz ryb wytwarzanych tylko przez wypróbowanych i solidnych polskich producentów. Co więcej sklep ma w asortymencie aromatyczne, polskie pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia powyżej określonej sumy oferowana jest bezpłatna dostawa. Zakupy można opłacić kartą w chwili odbioru.

Dane kontaktowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]