Rury szlifowane w architekturze i nie tylko

Chcesz zamówić rury szlifowane? Skieruj się na tę stronę.

Poręcze na balkonie narażone są na wpływ wielu groźnych czynników. Największym ich wrogiem okazuje się niewątpliwie woda, gdyż potrafi powodować ich szybkie rdzewienie. Uszkodzenia takich poręczy mogą też okazać się skutkiem wystawienia na promienie słoneczne czy mróz. Chcąc uniknąć takich trudności należy wybrać balustradę wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak te rury okażą się najlepszym rozwiązaniem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Plusy rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują wiele atutów, które wyróżniają je na tle innych podobnych elementów. Stal nierdzewna wytwarzana jest z dużym dodatkiem chromu, dzięki czemu nawet ciągły kontakt z wilgocią czy szkodliwymi substancjami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane okazują się również bardzo odporne na pęknięcia, co sprawia, iż zdają egzamin w różnych, także najcięższych, warunkach.

Rury szlifowane – zastosowanie

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim stosowane w budownictwie – powstają z nich między innymi poręcze lub szkielety nośne. Ze uwagi na fakt, że nie zagrażają im żrące substancje, bywają poza tym wykorzystywane w motoryzacji – między innymi do produkcji rur wydechowych. Należy też pamiętać, że takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem są idealnym wyjściem dla klientów potrzebujących atrakcyjnego detalu do łazienki lub kuchni.

Dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]