Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Szczegółowe informacje w temacie automatycznej księgowości. Przekonaj się!

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż świetnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych albo językowych, czy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]