Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na https://joannaklusak.com dowiesz się więcej o usługach architekta Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie nadzorować postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a równolegle ergonomiczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne trendy architektoniczne.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Wykonane realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie, budynki rekreacyjne czy apartamenty pod wynajem. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]