Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Dalsze informacje o cateringu okolicznościowym.

Niedługo nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć je apetycznymi daniami i napojami. Możesz próbować przyszykować je samemu, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać. Na dodatek to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie robić za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne imprezy rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – pyszne posiłki na zamówienie

Gdy przywołuje się cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu weselnym lub imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy rzeczywiście ogromnej liczbie uczestników dopuszczała ona możliwość skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a w wielu przypadkach również tych dużych, o ile nie wiązało się to z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy postanowimy zorganizować zabawę we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie oferta zamawiana na każdą rodzinną okazję (ale nie tylko!). Zawodowi kucharze bez problemu zaplanują jadłospis współbrzmiące z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny czy na imieniny. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, komersów i studniówek. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę zalecamy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do potrzeb i – co istotne –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]