Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęcia w ogrodzie, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, chrzciny oraz komunie. Kiedy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać miejsce?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. komunie bądź ceremonie chrztu, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym też należy dostosować do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smaczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście dworskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i przystrojenia stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]