Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu Balice na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]