Profesjonalne sprzątanie grobów

Opieka nad grobami Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, jakie trzeba opłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju usług – kiedy decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]