Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Sprawdź, kto je przygotowuje.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]