Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Szukasz więcej wiadomości o miejscu na wesele w Krakowie i okolicach? Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Szukając sali na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przystrojenie sali i przygotowanie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 40 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]