Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Poznaj więcej szczegółów o organizacji imprez firmowych w Krakowie na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne albo grille dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte nagrody, jak również rozmaite sympozja, bankiety dla wspólników biznesowych i szkolenia. Takie wydarzenia wymagają stosownego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla kontrahentów marki, w czasie których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Wypada w takich sytuacjach wyprawić imprezę w unikatowym miejscu, które dodatkowo podkreśli doniosłość uroczystości. A jeśli na event zaproszeni zostaną goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, znajdującą się obok bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym nieskazitelną obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno zlekceważyć tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówione miejsce pysznych dań dla gości, ale także doradzi w sprawie menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i oszałamiające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]