Sprzątanie mieszkań i piwnic – pozbądź się zalegających śmieci i mebli

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi strychów, pomieszczeń gospodarczych i garaży. Chcesz zatroszczyć się o ład w swoim otoczeniu? Sprawdź, dlaczego warto zamówić kompleksowe sprzątanie mieszkań oraz piwnic.

Sprzątanie mieszkania i piwnicy – to nie takie proste!

Oczyszczenie zagraconej piwnicy to ogromne wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zajmujące pomieszczenie sprzęty, niesprawną elektronikę czy zepsute przetwory, ale także zadbać o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla środowiskanaturalnego i podlega karze. Mieszkańcy dużych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie porządkować domowych pomieszczeń – funkcjonują tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają czasu czy też ochoty na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, żeby czynności te wykonali eksperci. Przedsiębiorstwa zajmujące się sprzątaniem mieszkań uporają się z różnymi rodzajami odpadów – meblami, dywanami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), a także gruzem czy odpadami budowlanymi.

W jaki sposób odbywa się sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Pracownicy firm zajmujących się sprzątaniem mieszkań i piwnic dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z domu lub mieszkania, a następnie przewieźć do zutylizowania. Firmy te posiadają flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i błyskawicznie radzą sobie z zagraconymi poddaszami i piwnicami. Koszt usługi jest najczęściej zależna od zakresu przeprowadzonych prac.