Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Lotnisko Kraków parking. Uzyskaj więcej wiadomości.

Główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał ogromną popularność, to komfort, szybkość oraz możliwość przybycia także w bardzo odległe miejsca świata. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swój samochód, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, toteż nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Jeżeli wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]