Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Szukasz korzystnej oferty tworzenia stron Kraków? Nie zwlekaj! Skieruj się w to miejsce.

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www musimy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się po serwisie będzie dla nich przyczyną problemów, szybko przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie stworzona strona? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Centralną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – przyciągną wówczas wzrok internauty oraz nakłonią go do akcji. Łatwo uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna będzie również to, by główne elementy witryny osadzić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia standardów od lat obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie jest proste. W przypadku strony firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, że strona będzie generować korzyści, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]