Optymalizacja stron firmowych i nie tylko

Więcej informacji o pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych - skieruj się tu.

Wydałeś fortunę na swoją witrynę www, a ona nie zdobywa kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprojektowana oraz wyposażona w nowoczesne technologie, ale pieniędzy w ogóle nie jest więcej? Licznik odwiedzin nie rusza się mimo największych starań? Najpewniej przyczyn należy szukać w niskiej widoczności w internecie. Internauci zazwyczaj używają Google – każdy biznesmen musi zatem zadbać o to, aby witrynę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez żadnych problemów. Jak to zrobić? Należy skoncentrować się na stronie, optymalizując ją z myślą o algorytmach Google.

Co to jest optymalizacja stron?

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje polegające na dopasowaniu witryny do wymogów Google. Są to zarówno modyfikacje kodu strony, jak i zapełnienie jej właściwym contentem. Okazuje się to szczególnie ważne ze względu na to, iż boty Google sprawdzają witryny według odgórnie ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne użycie tagów w kodzie oraz nasycenie fraz kluczowych.

Kto przeprowadzi optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – dlatego też nietrafionym rozwiązaniem będzie samodzielne edytowanie kodu według dostępnych w sieci tutoriali. Znacznie lepiej zrobimy powierzając to sprawdzonej agencji SEO i rozpatrując to w charakterze inwestycji – przychody osiągane przez nasze przedsiębiorstwo mogą zwiększyć się już po kilku tygodniach od wykonania optymalizacji.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]