Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Zamów pozycjonowanie stron Kraków na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, np. w Wrocławiu lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych podmiotów

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych czy też usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep rtv kraków” czy “cukiernia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym konkretne miasto. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od prawie 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uzupełnienie contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]