WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Opieka WordPress - tu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez problemu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest niezwykle szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem nieprzyjemnych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia aktualizowanie jej do aktualnej edycji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie czy zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, pomimo iż WordPress jest całkiem łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Wobec tego konieczne jest, żeby działanie to przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy zlecić aktualizowanie WordPressa specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną www?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak małych jak i większych firm, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też freelancerom i blogerom prowadzącym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się eliminacja następstw ataków hakerskich, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także różnego typu monitoringi (m.in. zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]