Urządzasz loft w nowoczesnym stylu? Zamów meble rzemieślnicze

Domy i to jak je urządzamy, potrafi dużo powiedzieć o naszym charakterze, ulubionej stylistycejak również o tym, jak definiujemy wygodę. Klientów już nie zadowala oferta wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, takie same dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych krajów Europy. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą podkreślać naszą osobowość, ale także okażą się funkcjonalne. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane polskie meble personalizowane

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 r. i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Jednakże wyjątkowe meble wytwarzane przez studio STF to efekt drobiazgowej pracy całego teamu, składającego się z zawodowych technologów, konstruktorów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z nadzwyczajną dbałością podejmuje się procesu tworzenia kolejnych serii produktów, poświęcając poszczególnym fazom – od początkowego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po wybór najlepszego gatunku drewna – 100% uwagi. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że produkty studia STF otrzymały mnóstwo wyróżnień z dziedziny designu i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (np. w Paryżu, w Warszawie czy w Kolonii).

Gdzie nabyć minimalistyczne meble studia STF?

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można kupić bezpośrednio na stronie www studia. Nie licząc funkcjonalnych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też komody, ławki oraz krzesła, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster i świeczniki). Warto podkreślić, iż należność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Rzemieślnicze meble studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Irlandii czy w Niemczech) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w w Lublinie, w Szczecinie czy w Poznaniu).

Dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]