Jaki kask na motocykl

Zamów kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]