OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Na tej stronie zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Niesłychanie istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł bądź zlekceważenie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie spowodować groźną sytuację na trasie, co często kończący się kolizją. Używanie najwyższej klasy niezawodnego oświetlenia jest istotne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Jakie produkty ma w swojej ofercie krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W praktyce w portfolio OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry oferuje także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów rolniczych, specjalnych czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które zdecydowanie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to ledwie część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić pomysł zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, poprzez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. OE Industry świadczy także wsparcie posprzedażowe. Wskutek szczegółowych analiz oczekiwań klientów, silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie swoich produktów i budowania doświadczonej kadry profesjonalistów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]